סיקור מוצר: Thule Wing Bar

פורסם בתאריך 2 במאי 2016 בקטגוריה עם התגיות:

כשאתם מתכננים להשתמש בגגון לרכב שלכם בין אם על מנת להעמיס עליו אחר כך תיק חפצים ובין אם להשתמש בו כדי לחבר מנשא אופניים, אתם צריכים שיהיו לכם גגון לרכב איכותי וטוב ולמרות שגגון לרכב זהו תחום שקיים שנים, עם הזמן התפתחו מוצרים איכותיים וטובים יותר.

למשל, במשך השנים התפתחו להם סוגים שונים של גגונים עם צורות שונות על מנת לתת מראה אחר לרכב, על מנת לשפר את עוצמת הרעש שנוצר כתוצאה מההתחככות ברוח, על מנת להיות יותר חסכוניים בדלק ועל מנת להיות טובים יותר באופן כללי. בנוסף לכך, סוגים שונים של גגונים משמים על מנת לסחוב משקל גדול יותר מאשר סוגים אחרים וחלק לא חשוב הוא שהגגונים ישבו טוב על הגג של הרכב. זה קל כשמדובר על גגון שמובנה לרכב מסוים, אבל אם אתם מדברים על גגונים כלליים שמחברים עצמאית לרכב, זה כבר יותר מסובך.

גגוני Thule Wing Bar הם גגונים פופולריים מאוד שהפכו לנפוצים מאוד ולא סתם. הם מגיעים בכמה דגמים וכמה גדלים ועולים בדרך כלל 750 שקלים ומעלה ויכולים לעלות יותר מ-2000 שקלים בדגמים המתקדמים יותר. הם קלים להרכבה ללא צורך בכלים מיוחדים והם מתחברים לרכב בקלות ובצורה הטובה ביותר שאפשר לחשוב עליה. הגגונים של חברת Thule הם המובילים ביותר בתחום והם טובים בכל התחומים החל בתחום צריכת הדלק וגם בתחום הרעשים ולכן הם שווים כל שקל. כל מוטות Thule Wing Bar מגיעים עם מסילת T Track שזהו מאפיין גאוני עם יתרונות נהדרים ויש לכם יכולת לסחוב עד 100 קילוגרם.

מבחינת סיקור המוצר, סדרת הגגונים של Thule WingBar מקבלת את הדירוג הגבוה ביותר – 10 מתוך 10 כי הוא פשוט מצטיין בכל התחומים. הוא מגיע עם 5 שנים אחריות והוא קיים באורכים שונים על מנת להתאים אותו לרכב שלכם. זהו בהחלט המוצר שאתם רוצים לקנות אם אתם מחפשים את הגגון המושלם לרכב.

Thule Wing Bar

Thule Wing Bar
0

יתרונות

  • קל להרכבה ולשימוש
  • מקסימום 100 קילוגרם
  • מגיע עם 5 שנים אחריות

חסרונות

  • אין
ראיתם מוצר שמעניין אתכם? רוצים לקבל יותר פרטים? הזינו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם!



גגונים לפי מותג icon
קישורים icon
מעוניין בייעוץ לפני רכישה?