סוגי גגונים

פורסם בתאריך 5 ביוני 2016 בקטגוריה

הסיכויים שהגעתם עד הנה כדי לבחור ולהתרשם מהגגונים לרכב השונים מאוד גבוהים ולכן חשוב מאוד לדעת לבחור אותם בצורה נכונה. על מנת שתעשו זאת, עליכם קודם כל לדעת מה הם סוגי הגגונים הקיימים.

מה הם סוגי הגגונים?

אלו סוגי הגגונים העיקריים שמביניהם אתם יכולים לבחור את הגגון בשבילכם.

להלן פירוט של הגגונים.

גגון אוניברסלי

גגון זה הוא גגון אוניברסלי שמתאים לכל סוגי הרכבים (כמעט) הם מולבשים על דפנות גג הרכב ומחוברים לרכב באמצעות מותחני הברגה שלא גורמים לנזק לרכב. כל אחד יכול להרכיב את הגגונים על הרכב. לגגון אוניברסלי יתרונות רבים, ביניהם – שניתן להעביר את הגגון מרכב לרכב בקלות, שהם קלים להתקנה ושהם יחסית זולים. עם זאת, הרכבה לא טובה עלולה לגרום לנזק ולכן מומלץ להיעזר במומחים.

גגון ייעודי לרכב

אלו גגונים שלא מתאימים לכל רכב אלא לרכב ספציפי. הם מתאימים באורכן בדיוק לגג הרכב ומתחברים ישירות לחלקים שהוכנו מראש בתוך הרכב באופן מובנה (ברכבים חדשים בעיקר). היתרונות של הגגון הוא שהוא יושב טוב יותר על הרכב בצורה בטיחותית וחזקה אך הם יקרים יותר ולא ניתן להעביר אותם מרכב לרכב.

גגון מתנפח

גגונים העשויים מבד קשיח שניתנים להעברה מרכב לרכב. הם אמנם בטיחותיים, קלים לפירוק והרכבה וגם ניתנים להעברה בין רכבים אבל הם לא איכותיים מספיק. הם יותר מועדים להיהרס וכושר הנשיאה שלהם נמוך.

ראיתם מוצר שמעניין אתכם? רוצים לקבל יותר פרטים? הזינו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם!גגונים לפי מותג icon
קישורים icon
מעוניין בייעוץ לפני רכישה?