עריסה של חברת Thule

מה זה עריסה לרכב?

פורסם בתאריך 20 באפריל 2017 בקטגוריה

אתם שמעתם על הביטוי 'עריסה לרכב' ובטח גם שמעתם על הביטוי 'גגון לרכב' אבל האם בדקתם מה ההבדל ביניהם בכלל? בשביל זה אנחנו פה.

מה זה עריסה לרכב?

עריסה לרכב זהו מתקן שמחברים לגג הרכב ועליו אפשר לשים ציוד. עריסות לרכב משמשות למטרות שונות, בין אם מדובר במשפחות שרוצות להעביר מוצרים לטיולים, אנשים שאוהבים לבלות בטבע או אנשים שמשתמשים בעריסות למטרות עבודה ושינוע של חפצים גדולים.

מה ההבדל בין עריסה לגגון?

כשמדברים על גגון לרכב מדברים בדרך כלל על מוטות ארוכים שמתקינים על גג הרכב אך עריסה – כשמה כן היא. מדובר במעין עריסה \ סלסלה גדולה וחזקה שמתקינים על גג הרכב ואפשר להכניס לתוכה ציוד וכמובן לקשור אותו היטב.

היתרון הגדול הוא שזה מרגיש יותר כמו תא אחסון ולכן ניתן להכניס לתוכו ציוד בקלות רבה יותר. עם זאת, חשוב לקשור את הציוד ולדאוג לכך שהוא לא יזוז בדיוק כמו בגגון לרכב רגיל. זה שמדובר בעריסה לא אומר שאפשר להכניס דברים ולקוות שהם יישארו בפנים במהלך הנסיעה.

עריסה של חברת Thule
עריסה של חברת Thule

האם מומלץ להשתמש בעריסה לרכב?

בודאי שכן. עריסה לרכב יכולה להתחבר לכל רכב, בין אם רכב שטח, רכב פרטי קטן או מונית. העריסות בנויות בצורה איכותית והן יחזיקו מעמד במזג אוויר קשה ויהיו עמידות לפגיעות. עריסות איכותיות באמת מגיעות עם מנגנון סגירה ששומר על הביטחון של עוברי הדרך ושל הציוד שלכם.

אם אתם מחפשים עריסה למכירה – בדקו את העריסות המומלצות ברשימה למטה או השאירו פרטים.

ראיתם מוצר שמעניין אתכם? רוצים לקבל יותר פרטים? הזינו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם!גגונים לפי מותג icon
קישורים icon
מעוניין בייעוץ לפני רכישה?