מחיר

מחיר גגון לרכב

פורסם בתאריך 15 באוקטובר 2017 בקטגוריה

לפני שאנשים מתחילים בכלל לדבר על איכות המוצר או התכונות שלו הם ישר שואלים על המחיר. לפעמים זה בצדק, כי אנשים רוצים לדעת אם משהו מתאים לתקציב שלהם, אבל לפעמים הם לא מבינים שהמוצר הזול הוא לא מה שהם צריכים או שאולי יהיו כאלו שיבחרו ללכת על אחד קצת יותר יקר כי הם יחשבו שהוא עדיף, אך הזול יהיה מספיק עבור הצרכים שלהם.

על מנת למנוע שאלות של 'כמה זה עולה' החלטנו להכין עבורכם הסבר קצרצר שידריך אתכם על גגונים לרכב, מחירם ומשמעות המחיר.

מחירים

גגונים מתחת ל-500 ש"ח – באופן אישי אני לא ממליץ לקנות גגונים במחיר נמוך מ-500 ש"ח כי בדרך כלל מדובר בגגונים פשוטים מדי שעשויים באיכות ירודה. חשוב לזכור שגגונים לא נועדו רק לנשיאה אלא גם לשמירה על הבטיחות שלנו ולכן אסור להתפשר במוצרים אלו.

גגונים בטווח 500-1000 ש"ח – ישנם לא מעט גגונים במחיר הזה שיכולים לספק את התמורה למחיר. מדובר בגגונים טובים שיכולים לעשות את עבודה נאמנה, אך מי שמחפש איכות מירבית וגגונים מהמעלה הראשונה – כדאי לו להוסיף עוד קצת כסף ולקנות את הגגונים המעולים של Thule.

גגונים בטווח של 1000-2000 ש"ח – במחיר זה תוכלו למצוא גגונים מעולים מאוד וכמעט אף פעם לא תצטרכו יותר מהם. גגונים של Thule במחירים של כ-1700 שקלים יכולים להיות המוצר האידיאלי עבורכם והם מגיעים עם אחריות של 5 שנים. מומלץ.

גגונים בטווח של 2000-3500 ש"ח – אלו הגגונים הטובים באמת לאנשים שלא מוכנים להתפשר על פחות ממושלם. גגונים חזקים עם אחריות, בעלי כושר נשיאה גבוה ובדרך כלל הסוגים השונים מציעים תכונות מיוחדות כמו שקט יוצא מן הכלל, קלות תפעול או יתרונות אחרים שאין בגגונים הזולים יותר.

לא לשכוח דבר מאוד פשוט – לכל כלל יש יוצא מן הכלל, אך מי שמחפש את מחיר עבור גגון לרכב ורוצה כיוון, יכול להתחיל מפה.

ראיתם מוצר שמעניין אתכם? רוצים לקבל יותר פרטים? הזינו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם!גגונים לפי מותג icon
קישורים icon
מעוניין בייעוץ לפני רכישה?