גגון לרכב לטיולים

גגון לרכב לטיולים

פורסם בתאריך 21 באוגוסט 2016 בקטגוריה

כשאנשים יוצאים לטיול קצת ארוך הם בטח ירצו להעמיס על הרכב הרבה דברים שימושיים, מלבד הציוד החיוני לכל טיול כמו אוכל, שתיה ותיק עם בגדים להחלפה הם ירצו אולי גם ציוד מחנאות או אופניים לקראת טיול אופניים מתוכנן להם בהמשך המסלול. להעמיס את כל אלו על רכב אחד זה מאוד בעייתי ולא כל אחד יכול לעשות את זה באמצעות הרכב הפרטי שלו. אלא אם כן יש לכם רכב ממש גדול, סביר להניח שתרצו ותצטרכו להשתמש בגגון לרכב.

גגון לרכב לטיולים עושה חיים קלים לאלו שיוצאים לטיול, הוא משפר את הנוחות בזמן הנסיעה ואת הנוחות בפריקה של הציוד כשמגיעים ליעד. על הגגון אפשר להעמיס משאות כבדים ומשאות גדולים שלא מצליחים להידחס לתוך הרכב. בנוסף לכך, ניתן לחבר לגגון מגוון מתקנים שיהפכו את השימוש בו ליעיל יותר. מתקנים כמו מנשא אופניים או תיק חפצים שמתחברים בקלות לכמעט כל גגון לרכב יכולים להוות את ההבדל בין טיול נעים לבין טיול שבו כל דבר יכול ללכת לאיבוד, להתבלגן או אולי לגרום לנזק.

טיול אופניים בעזרת גגון

טיול אופניים הופך להרבה יותר נוח כשמשתמשים בגגון לרכב. ניתן להשתמש במנשא אופניים על הגגון ובאמצעותו לשנע זוג אופניים אחד, שניים ואפילו יותר בהתאם למנשא שקניתם. הגגונים והמנשאים עשויים מחומרים טובים ועמידים מפני מכות ומפני תנאי מזג אוויר קשים כמו גשם ושמש חזקה. בחרו גגון לרכב וצאו לטיול מפנק בשטח הפתוח ותרגישו בשינוי המשמעותי.

ראיתם מוצר שמעניין אתכם? רוצים לקבל יותר פרטים? הזינו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם!גגונים לפי מותג icon
קישורים icon
מעוניין בייעוץ לפני רכישה?