גגון לרכב יוקרה

פורסם בתאריך 23 באפריל 2019 בקטגוריה

אם רכשתם רכב חדש, סביר להניח שחשבתם גם על התקנת גגון על גג הרכב. בעבר, היה קיים מגוון מצומצם ביותר של גגונים ולא היה אפשר למצוא גגון שיתאים באופן מושלם לגג הרכב. כיום, בעיקר תודות להתפתחות בתחום הגגונים, ניתן למצוא גגון שיתאים בצורה הכי טובה ומיטבית לרכב שלכם. אז איך אפשר לבחור את הגגון המושלם? המשיכו בקריאה ותגלו…

מטרות

למעשה, גגון לרכב יכול לשמש אתכם קודם כל להעברת ציוד ממקום למקום בקלות ובנוחות. מעבר לכך, בזכות הגגון, אתם יכולים לאבטח את הציוד או הסחורה שלכם, כאשר אתם נוסעים. גגון יכול לאפשר העברת ציוד גדול שאינו יכול להיכנס לרכב. ציוד זה יכול להיות אופניים, סחורה ואפילו ביגוד רטוב או שאינו מריח טוב וכזה שלא תרצו לשים בתא הנוסעים.

סוגי גגונים

כפי שהוזכר, תחום הגגונים התפתח מאוד בשנים האחרונות וניתן למצוא מבחר גדול מאוד של גגונים ומנשאים. אלו מגיעים בכל מיני עיצובים ועם פתרונות לכל רכב. החל מרכבים מיוחדים ולא סטנדרטיים שהובאו לארץ על ידי תהליך של יבוא רכבי יוקרה ועד רכבי ספורט, ג'יפים ועוד. לאחר שהחלטתם להתקין גגון, כל שתצטרכו לעשות הוא ללמוד כיצד ואיך להתאים את הגגון לרכב שלכם.

התאמת הגגון לרכב

גגון מוטות אורך – מדובר על גגון שמורכב לאורך גג הרכב. בדרך כלל, מדובר על הגגון המקורי שמגיע עם הרכב.

גגון מוטות רכב – גגון שמותקן לרוחבו של הרכב. הוא מוכן מיד לשימוש. את הגגון, ניתן להתאים באמצעות תושבות שהינן מותאמות לגג הרכב. על מנת לבצע את ההתאמה הטובה ביותר, יש לבדוק את דגם הרכב וכמו כן לבדוק אם יש הכנה.

גגון מקשר– גגון רוחב המתחבר לגגון מוטות אורך והוא עצמו משמש כמקשר. ניתן לבחור את סוג החומר של הגגון. זה יכול להיות מתכת או אלומיניום.

גגון אוניברסלי – מדובר על גגון עם מוטות רוחב ותושבות שאפשר להתאים למגוון סוגים של רכבים.

גגון עריסה – מדובר על מעין מנשא שהינו אוניברסלי. הוא מתחבר על גבי מוטות רוחב. הוא עשוי מאלומיניום ומספק פתרון מצוין להעמסת ציוד בכל מיני גדלים.

אבזור לגגונים

רצ'טים – מדובר על רצועות קשירה המשמשות לחיזוק המטען המונח על גבי הגגון.

רשת גומי – מדובר על רשת מגומי מיוחד. ניתן לפרוש אותה על גבי המטען. היא מיועדת לכיסוי וכמו כן לשמירה על חפצים קטנים מפני נפילה.

תיקי גגון – מדובר על תיקים מבד חזק, המשמשים לאחסון של המטען. התיק עצמו מתחבר על גבי מוטות רוחב או גגון עריסה. באמצעות התיק, יש הגנה על המטען, מפני אבק, רטיבות ולכלוך.

שורה תחתונה

אם אתם לא בטוחים באיזה גגון לבחור, תוכלו תמיד להתייעץ עם נציגי החברה ממנה אתם רוכשים את הגגון. הם ישמחו לעזור ולכוון אתכם בבחירה הנכונה ביותר עבורכם ועבור גג הרכב.

ראיתם מוצר שמעניין אתכם? רוצים לקבל יותר פרטים? הזינו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם!גגונים לפי מותג icon
קישורים icon
מעוניין בייעוץ לפני רכישה?