גגון למוניות

פורסם בתאריך 4 בספטמבר 2016 בקטגוריה

נהג מונית שמחפש גגון לרכב? ובכן, הגעת למקום הנכון. סביר להניח שאתה מחפש את הגגון המושלם עבור הרכב שלך ואתה מעדיף לקבל קצת מידע לפני שאתה בוחר גגון לרכב, הרי יש הרבה גגונים, הרבה חברות וכולם נראים טובים אבל אתה לא יודע מה מהם הוא הכי טוב עבור הרכב שלך ועבור הצרכים שלך – אז בואו נעשה לך את זה פשוט.

מה ההבדלים בין הגגונים?

בעיקרון, כל הגגונים כמעט בנויים אותו דבר, לכולם יש מוטות מתאמים ורגליים וכולם מתחברים לרכב בדרך כזו או אחרת. אבל ההבדלים באים בפרטים הקטנים, למשל – החומרים מהם עשוי הגגון. יש לא מעט סוגים אבל החומרים הבולטים והמוכרים הם אלומיניום ופלדה. לא נרחיב במילים אבל נקצר ונגיד ששניהם טובים.

היבט נוסף הוא כמות המטען שצריך לסחוב. מטענים שונים יכולים לסחוב משקל שונה ולכן נהגי מוניות שלא יודעים מה הולך להיקרות בדרכם צריכים לבחור כמה שיותר כך שיוכלו לשמור על הבטיחות ולנקוט באמצעי זהירות מבעוד מועד. זהו חלק חשוב בתהליך בחירת הגגון ולכן כשאתם בוחרים גגון תוודאו מה הכמות המקסימלית שאפשר להעמיס עליו ואיפה זה עומד ביחס לגגונים אחרים שאולי יציעו לכם.

עוד היבט נוסף הוא האחריות. גגונים שונים מגיעים עם אחריות שונה ולמרות שבמותגים הטובים המוצרים איכותיים ולא עושים בעיות, לא מזיק שיש אחריות לטווח ארוך. חברת Thule למשל מספקת אחריות של 5 שנים על מוצרי הגגונים שלה. גגון למונית עם אחריות כזאת בדרך כלל יעשה את העבודה וידאג לכך שיהיה שקט לאורך זמן.

אם אתם צריכים עזרה בבחירת גגון למונית השאירו פרטים ונייעץ לכם בעניין.

ראיתם מוצר שמעניין אתכם? רוצים לקבל יותר פרטים? הזינו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם!גגונים לפי מותג icon
קישורים icon
מעוניין בייעוץ לפני רכישה?