גגון אוניברסלי לרכב

גגון אוניברסלי לרכב

פורסם בתאריך 7 ביוני 2016 בקטגוריה

בדומה להרבה מוצרים בשוק היום, יש דברים שמתאימים לדברים מסוימים ויש דברים שמתאימים כמעט להכל. כמו שיש שלט לטלוויזיה מסוג אחד ושלט לטלוויזיה מסוג שני, כך יש גם גגונים לרכב שמתאימים לרכבים ספציפיים ויש גגונים לרכב הנקראים "גגון אוניברסלי" שמתאימים לסוגים רבים של כלי רכב.

מה זה גגון אוניברסלי לרכב?

גגונים אוניברסלים הם למעשה גגונים רגילים, הקיימים במגוון סוגים אשר יכולים להיות מותקנים על רכבים רבים. אמנם לא על כל הרכבים, אך לפחות 90% מהרכבים הקיימים היום בשוק מתאימים לגגון האוניברסלי הממוצע. גגונים אלו הם בדרך כלל עמידים וחזקים ובדומה לכל גגון לרכב, ניתן להתקין עליהם מוצרים נלווים כמו מנשא אופניים, תא חפצים ועוד.

למה צריך גגון אוניברסלי לרכב?

על מנת שיהיה אפשר להתקין את המוצרים הנלווים על גג הרכב, יש צורך בגגון לרכב. גגון אוניברסלי הוא גגון שמתאים לכל רכב ולכן זה מתאים לאנשים שרצים להעביר את הגגון מרכב לרכב והם בהחלט מהווים מוצרים טובים בכל קנה מידה. בנוסף לכך, הם גם זולים יותר מהגגונים היעודיים.

גגון אוניברסלי לרכב
גגון אוניברסלי לרכב של Thule (לעמוד המוצר)

כמה אמור לעלות גגון אוניברסלי לרכב?

גגון אוניברסלי לרכב בדרך כלל יעלה פחות מגגון ייעודי מהסיבה שגגון ייעודי מתאים "כמו כפפה" לרכב שאליו הוא מיועד. אין זה אומר שהגגונים האוניברסלים פחות איכותיים אלא שפשוט הם בנויים בצורה אחרת שמתאימה לכל רכב, בכל גודל ובכל צורה ולא ייחודית עבור הרכב. כמובן שלפני קניית גגון לרכב כדאי לכם לערוך השוואת מחירים.

איפה קונים גגון אוניברסלי לרכב?

גגון אוניברסלי אפשר לקנות בכל חנות שמוכרת גגונים לרכב. בין החנויות האיכותיות והטובות יש את חנות חן אופן בעלת הוותק והשם וכמובן שניתן להשאיר פרטים בטופס המצורף על מנת לקבל פרטים נוספים והצעת מחיר לגגון המתאים בשבילכם.

ראיתם מוצר שמעניין אתכם? רוצים לקבל יותר פרטים? הזינו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם!גגונים לפי מותג icon
קישורים icon
מעוניין בייעוץ לפני רכישה?