מדוע משתלם להשקיע באבזור של רכב יד 2?

פורסם בתאריך 15 במרץ 2018 בקטגוריה

אחת הטענות שנשמעות לא פעם ויש בה מן האמת היא, מהרגע בו אנחנו עולים עם רכב חדש על הכביש, הערך שלו מתחיל לרדת. כלי רכב, כידוע, הם שונים ממבני מגורים או מבנים אחרים. אם בנדל"ן, על פי רוב, ערך הנכס יעלה עם הזמן, הרי שברכב זה שונה, מאחר וקיים בלאי של המנוע, קילומטרז', פגיעות בפח ועוד, אז הערך יורד.

כל זה כמובן הופך את האופציה של רכישת רכב יד 2 ל"טריקי" במידה מסוימת. מצד אחד, אנחנו יכולים לקנות את הרכב במחיר זול באופן יחסי לרכב חדש, מצד שני, אם ננסה למכור אותו בעתיד, יהיה לנו מאוד קשה. הרי אם רכב יד שנייה נמכר במחיר נמוך מרכב יד ראשונה, באופן טבעי, רכב יד שנייה יימכר בסכום הרבה יותר נמוך.

כמו שנוכל לראות מיד, יש דרכים להתמודד עם זה.

נניח אנחנו רוכשים יונדאי יד 2, מתוך הבנה שאנחנו לא רוצים לרכוש רכב יד ראשונה על מנת שלא להשקיע סכומי כסף גדולים מדי ברכישת רכב מסיבות שונות. אנחנו לוקחים סיכון ועלולים למצוא את עצמנו במצב בו לא נוכל להחזיר בעתיד את ההשקעה שלנו, מה שבאופן טבעי יאלץ אותנו להביא הרבה יותר הון עצמי מהבית כשנרצה לרכוש רכב חלופי.

אך גם אם יש לנו יונדאי יד 2 ואנחנו רוצים למכור אותו, יש דרכים כיצד לשנות את המצב במקצת ולעלות את הערך שלו. אנחנו יכולים לעשות את זה באמצעות אבזור של הרכב ובמילים אחרות, אם אנחנו נכניס בו שיפורים מסוימים, ונהפוך את חווית הנהיגה והנסיעה בו להרבה יותר מהנה, אין ספק שנוכל לעלות את ערך הרכב ולו במקצת.

אילו אביזרים יכולים לעלות את ערך הרכב

אנחנו יכולים למצוא היום בשוק, לא מעט כלים ואמצעים אותם ניתן להתקין ברכב יונדאי יד 2 ובכך אנחנו יכולים לשפר אותו.

למשל, אפשר להתקין בו גגון, כזה שיאפשר לשאת על הגג שלו מזוודות או כל דבר אחר. אפשר למצוא סוגים שונים של גגונים אשר יכולים להיות מאוד שימושיים לרכב. אנחנו יכולים גם להתקין גגון אחורי עבור אופניים.

דוגמא נוספת זו התקנת מערכות בקרת שיוט, מערכות קול, מולטימדיה ועוד. מדובר על מערכות שהופכות את חווית הנהיגה להרבה יותר נעימה ובטוחה.

אנחנו יכולים לבחון את האופציה לשלב מנגנונים שהופכים את המושבים להרבה יותר נעימים ונוחים, כמו כן אנחנו יכולים להתקין אמצעים שונים שיאפשרו להטעין את הפלאפון בצורה נוחה וכמובן לשוחח בזמן הנהיגה באופן בטוח מבלי שיהיה צורך להסתכן בקנס או ענישה אחרת.  אנחנו יכולים גם להתקין מתקנים שיאפשרו לנו להציב את כוס השתייה שלנו במקום בטוח, כך יהיה ניתן להתרענן כשנמצאים בנסיעה ארוכה.

ראיתם מוצר שמעניין אתכם? רוצים לקבל יותר פרטים? הזינו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם!גגונים לפי מותג icon
קישורים icon
מעוניין בייעוץ לפני רכישה?