גגונים לרכב במגרשי מכוניות

פורסם בתאריך 20 בפברואר 2017 בקטגוריה

גגון המתחבר לרכב מיועד בכדי לאפשר לכם כנהגים, לאחסן את הציוד שאתם רוצים לשאת עמכם בנסיעה- מחוץ לרכב, כאשר אין מקום להכניסו בתוך המכונית או כאשר אינכם מעוניינים "לפוצץ" אותה בציוד. כאשר אתם ממלאים את תא המטען עד אפס מקום, החפצים עלולים לחסום את טווח הראייה שלכם ולא לאפשר לכם לנהוג בבטחה, כאשר למעשה כל מה שמתרחש מאחורי הרכב חסום בפניכם. רכישת מכונית משומשת באחד מתוך מגרשי מכוניות שבהם נמכרות גם מכוניות פרטיות, יכולה לאפשר לכם לעיתים למצוא מכונית יד שנייה שיש לה כבר גגון מותאם, ולקבל הצעת מחיר של הרכב והגגון גם יחד- ובכך לחסוך הרבה במחיר.

כיצד ניתן להתאים גגון חדש למכונית?

הגגון חייב להיות מותאם בדיוק לדגם הרכב שלכם, על מנת להיאחז בו בצורה חזקה ובטוחה. המטרה של התקנת הגגון היא, הרי, שאפשר יהיה להציב עליו בבטחה ציוד כבד, והדבר האחרון שאתם רוצים זה שהתיקים שלכם, או האופניים לצורך העניין- ייפלו מהרכב בזמן הנסיעה ויהוו סכנה בטיחותית של ממש.

חווית הרכישה והשיטוט בתוך מגרשי מכוניות יכולה להיות נהדרת, כאשר עומד בפניכם מגוון רחב של רכבים, כאשר לעיתים תוכלו גם ליהנות מקניית מוצרים נלווים למכונית החדשה שלכם, בחנות הנמצאת במקום. קנייה של גגון חדש לרכב היא כמובן עדיפה יותר מהכול, וחשוב לבחור בגגון המיוצר מחומר עמיד במזג אויר סוער ובשמש חזקה, והבנוי בצורה שעונה על הצרכים שלכם. זה יכול להיות גגון פתוח או סגור, כאשר היתרון של גגוני ה"עריסה" הסגורים, היא בהקטנת נקודות החיכוך בין הציוד הנישא אל הגג של הרכב עצמו.

רכישת מכונית משומשת עם גגון

העיקרון של גגון חזק ועמיד רלוונטי במיוחד, כאשר מדובר במכונית המוצעת למכירה מיד פרטית, והנמכרת גם עם הגגון שעליה. ייתכן והמכונית הזאת עמדה במגרש המכוניות תקופה ארוכה, ועל כן כדאי מאוד לוודא את מצב הגגון בטרם תבחרו לרכוש אותו ביחד עם המכונית. אז נכון שרכישת רכב שהגגון כבר מולבש עליו חוסכת לכם הליכה לחנות, אבל חשוב יותר לבדוק האם הוא במצב תקין ושמיש, שהרי אחרי הכול- מדובר בבטיחות הנסיעה שלכם ושל המשפחה.

ראיתם מוצר שמעניין אתכם? רוצים לקבל יותר פרטים? הזינו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם!גגונים לפי מותג icon
קישורים icon
מעוניין בייעוץ לפני רכישה?