גגון לרכב שטח ופנאי

גגון לרכב שטח ופנאי

פורסם בתאריך 18 בדצמבר 2016 בקטגוריה

גגונים לרכב מתאימים לשלל הרכבים, הם מתאימים לרכבים קטנים, לרכבים מסחריים ולכל איש אשר חפץ באחד כזה, אך עם זאת, הגגונים מזוהים בדרך כלל עם רכבי שטח, ואל סתם. גגון לרכב שטח ופנאי הופך את השימוש ברכב השטח להרבה יותר יעיל ואפשר להפוך טיולים ומסלולים להרבה יותר מיוחדים, מושקעים וכיפים.

תחשבו על זה ככה, כשאתם יוצאים לטיול בשטח אתם רוצים להעמיס הרבה דברים חשובים שיהפכו את הטיול לחוויה נעימה. עם זאת, לא כל הדברים יכולים להיכנס בתוך הרכב ולפעמים צריך להוסיף דברים על הגג של הרכב. מה הדרך הטובה ביותר לעשות זאת אם לא באמצעות גגון לרכב שטח?

מה אפשר לשים על הגגון לרכב שטח?

על הגגון אפשר להוסיף מגוון חפצים וציוד רב. אפשר להוסיף חפצים גדולים מאוד שלא יכולים להיכנס בכלל לתוך הרכב, או חפצים כבדים מאוד שאתם מעדיפים שלא יגרמו נזק לריפוד או לציוד אחר בתוך הרכב. תוכלו לקשור אותם בצורה בטיחותית מאוד בגג הרכב או להשתמש בציוד נוסף כדי להפוך את השימוש בגגון לאפילו יותר יעיל.

מה זאת אומרת? הוספת תא חפצים למשל. תא חפצים הוא מתקן המתחבר לגגון הרכב ומאפשר לשים בו חפצים רבים בתוך מעין 'ארגז' או 'שק' גדול מאוד. החפצים נכנסים בפנים בצורה טובה והסגירה הרמטית. בצורה כזאת אתם שומעים על החפצים לא רק מפני פגיעות או טלטולים אלא גם מפני נזקי מזג האוויר – שמש וגשם – שיכולים לגרום נזק אם החפצים חשופים.

ראיתם מוצר שמעניין אתכם? רוצים לקבל יותר פרטים? הזינו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם!גגונים לפי מותג icon
קישורים icon
מעוניין בייעוץ לפני רכישה?